Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci, Ostrava

Administrativa / Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost PRUNIWERK a.s.

Místo pracoviště Výstavní 3201, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 26 200 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci (Výstavní 3201, Ostrava)

41100 Všeobecní administrativní pracovníci
Zamk
Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce: evidence faktur, evidence pošty, zpracování smluv.
Požadavky: Práce na PC, orientace v účetním programu Premier, orientace v aplikaci Hillti, praxe v oboru požadována není, pozice je vhodná i pro cizince (český jazyk slovem i písmem).
Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Informace o společnosti PRUNIWERK a.s.

PRUNIWERK a.s.
Výstavní 3201
Ostrava
70200
IČO: 27828735
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci

Výstavní 3201 3201
Ostrava