Administrátor/ka kanceláře, nákupčí pro čr - odborní asistenti v administrativě, Písek

Administrativa / Administrátor/ka kanceláře, nákupčí pro čr - odborní asistenti v administrativě

Společnost Tommi CZ s.r.o.

Místo pracoviště Za Nádražím 2569, Písek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrátor/ka kanceláře, nákupčí pro čr - odborní asistenti v administrativě (Za Nádražím 2569, Písek)

Jsme přední evropský výrobce, prodejce a distributor produktů pro domácí mazlíčky s více než 30 -letou tradicí. Do našeho týmu hledáme schopného člověka, který zajistí chod kanceláře a zároveň nákup zboží od tuzemských dodavatelů, a stane se spolehlivou a zodpovědnou oporou firmy.
Co požadujeme?
- Praxi v administrativě nebo nákupu, příp. logistice, obchodní firmy
- Pokročilou znalost práce s nástroji sady MS Office
- Zkušenost s některým z ERP / MIS systémů
- Aktivní komunikace v angličtině výhodou
- Schopnost a přirozenou potřebu pracovat efektivně a systematicky
- Trestní bezúhonnost
Jaké vlastnosti byste měl/a mít?
- Samostatnost a všestrannost, zodpovědnost, pečlivost a systematičnost
- Skvělé komunikační schopnosti a ochotu spolupracovat
- Smysl pro pořádek, organizační schopnosti
- Logistického a obchodního ducha
Co budete dělat?
- Zajišťovat chod kanceláře, nákup potřeb a optimalizaci nákladů
- Spravovat portfolio tuzemských dodavatelů a pečovat o vztahy s nimi, vyjednávat podmínky spolupráce a vést smluvní dokumentaci, vyhledávat nové dodavatele
- Plánovat a optimalizovat skladové zásoby, realizovat objednávky a jejich dopravu
- Spravovat a kontrolovat šarže a expirace zboží a administraci VLP
- Vyhodnocovat obchodní marže svěřeného zboží a navrhovat úpravy cen
- Navrhovat svěřené zboží do akcí a výprodeje
- Zpracovávat analýzy a reporty pro potřeby managementu
- Následovat spolupráci a zastupitelnost v rámci kanceláře
Nabízíme: mobilní telefon i pro soukromé účely, stravenky, bonusy za kvalitně odvedenou práci.
První kontakt: Kropáčková Lenka, e-mail:

Informace o společnosti Tommi CZ s.r.o.

Tommi CZ s.r.o.
Za Nádražím 2569
Písek
39701
IČO: 26095700
aktualizováno před více než 2 roky