Asistent/ka - administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci, Plzeň

Administrativa / Asistent/ka - administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Maonel servis s.r.o.

Místo pracoviště Plzeň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka - administrativní pracovník/pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci (Plzeň)

Pouze pro OZP.
Prosíme zájemce, aby posílali životopis na mail Pro základní informace lze volat i na telefonní číslo 776 883 122 - kontaktní osobou je Miroslav Rybka.

Naše firma Maonel servis s.r.o. zaměstnávající zdravotně postižené hledá zaměstnance na pozici asistentka/administrativní pracovnice. Jedná se o práci pro firemního klienta pracující ve stavebnictví. Výhodou je částečný pracovní poměr. Pracovní doba je od 8:00 do 17:00 h, kdy se v této době střídají dva zaměstnanci.
Nástupní mzda 17.000 Kč při úvazku 4,5 hodin/den.
Nástup od 1.12.2023, nebo od 1.1.2024.
? Požadujeme:
o samostatnost
o pečlivost
o spolehlivost a zodpovědnost
o velmi dobrou uživatelskou úroveň na PC
o ochotu se učit
o trestní bezúhonnost
? Náplň práce
o příprava podkladů pro účetní
o vystavování faktur
o komunikace s klienty
o komunikace s kolegy v terénu
o základní poradenství ve vzorkovně prodejny (naučíme)
? Nabízíme
o příjemný kolektiv
o 5 týdnů dovolené

Informace o společnosti Maonel servis s.r.o.

Maonel servis s.r.o.

Plzeň

IČO: 8210721
aktualizováno před 7 měsíci