Asistent/ka dispečera - účetní - účetní všeobecní, Žamberk

Finance, Administrativa / Asistent/ka dispečera - účetní - účetní všeobecní

Společnost Josef Lux

Místo pracoviště Zemědělská 846, Žamberk
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka dispečera - účetní - účetní všeobecní (Zemědělská 846, Žamberk)

Nástup možný ihned
POŽADUJEME:
- aktivní znalost NJ
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost a zodpovědnost
- schopnost rychle se rozhodovat a řešit problémy
- rozsáhlou zkušenost s prací na PC a účetní program Pohoda
- praxe v oblasti dopravy je výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- asistent/ka dispečera
- komunikace se zákazníky a řidiči
- administrativní práce (objednávky, cenové nabídky, kalkulace, korespondence, vedení a evidence dokumentů, práce na PC v programu Pohoda, příprava podkladů pro účetní firmu)
NABÍZÍME:
- výkonnostní prémie
- věrnostní odměny
- příspěvky na stravování a penzijní spoření
- firemní telefon
- příspěvek na dovolenou
- pružná pracovní doba s možností zkráceného úvazku
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Josef Lux

Josef Lux
Zemědělská 846
Žamberk
56401
IČO: 16750659
aktualizováno před více než 2 roky