Obchodní zástupce - prodejce zemědělských strojů - obchodní zástupci, Žamberk

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce - prodejce zemědělských strojů - obchodní zástupci

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Místo pracoviště Klostermanova 1258, Žamberk
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce - prodejce zemědělských strojů - obchodní zástupci (Klostermanova 1258, Žamberk)

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem strojů pro zemědělství, osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých.
Více o nás naleznete na webových stránkách www.agrokonzulta.cz.
Jako prodejce se budete zabývat prodejem strojů značky Horsch, Jeantil, Deutz-Fahr, Bobcat, Müthing, Kuhn, Siloking, Quivogne, Murska, Junkkari, Regent.

Náplň práce:
- Prodej zemědělské techniky renomovaných značek
- Aktivní a systematická práce v terénu se zákazníky
- Získávání nových obchodních příležitostí
- Spolupráce s dodavateli a občasné vzdělávací cesty do zahraničí (především Německo a Francie)
- Předvádění strojů u zákazníků
- Příkladná reprezentace společnosti
- Účast na veletrzích a výstavních akcích

Místo výkonu práce: bydliště zaměstnance
Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu určitou na 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s následným prodloužením na dobu neurčitou
Nástup: dle dohody
Hrubá měsíční mzda: fixní mzda + prémie (předpoklad u dobrého prodejce je 35 000,-Kč a více)

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání zemědělského/technického směru
- Organizační a obchodní schopnosti
- Schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
- Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
- Aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
- Uživatelské ovládání PC a MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B, oprávnění skupiny T výhodou
- Výhodou praktická znalost problematiky zemědělství

Zaměstnanecké výhody:
- Odpovídající platové podmínky
- Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s 30letou tradicí
- Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé a rodinné využití
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Mobilní telefon a notebook
- Příspěvek na stravování
- Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na
Do předmětu zprávy uveďte text "Prodejce zemědělských strojů".
Tel. kontakt: 602 463 355

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Klostermanova 1258
Žamberk
56401
IČO: 13584286
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obchodní zástupce - prodejce zemědělských strojů - obchodní zástupci