Asistent/-ka do účtárny - ostatní úředníci v oblasti účetnictví, Bolatice

Finance, Administrativa / Asistent/-ka do účtárny - ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Společnost MEDIS INTERNATIONAL a.s.

Místo pracoviště Bolatice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/-ka do účtárny - ostatní úředníci v oblasti účetnictví (Bolatice)

KO: Ing. Hana Teplíková. Pokud Vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis na e-mail:
Nebo nás kontaktujte na www.medisinternational.cz / tel.: +420 735 750 491
Farmaceutická společnost MEDIS INTERNATIONAL a.s. - výrobní závod Bolatice, hledá do svého týmu asistentku do účtárny.
Chtěli byste pracovat v příjemném a čistém pracovním prostředí? Hledáte stabilitu práce, platové ohodnocení a perspektivu do budoucna?
Tak si nenechte ujít tuto příležitost a napište nám!

Náplň práce
- Účtování pokladních dokladů, bankovních výpisů
- Účtování přijatých faktur
- Archivace dokladů, inventury zásob a majetku

Požadujeme
- ochotu pracovat v kolektivu
- zodpovědný přístup, samostatnost
- pečlivost a spolehlivost

Nabízíme
- zaškolení všech nových zaměstnanců do nové profese
- příjemné pracovní prostředí
- motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod
- možnost získání praxe a dalšího osobního a profesního růstu

Plný úvazek, možno i zkrácený po dohodě. Pružná pracovní doba, 7,5 hod./děnně.

Informace o společnosti MEDIS INTERNATIONAL a.s.

MEDIS INTERNATIONAL a.s.

Bolatice

IČO: 27651304
www.medisinternational.cz
aktualizováno před 9 měsíci