Operátor - operátorka výroby technických plastů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Dvůr Králové nad Labem

Výroba a provoz / Operátor - operátorka výroby technických plastů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost OMNIPACK s.r.o.

Místo pracoviště Heydukova 1035, Dvůr Králové nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor - operátorka výroby technických plastů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Heydukova 1035, Dvůr Králové nad Labem)

OPERÁTOR - OPERÁTORKA VÝROBY TECHNICKÝCH PLASTŮ
Pracovní náplň: obsluha výrobní linky, opracování, kontrola a balení výrobků
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
Zaměstnání je vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: perspektivu dlouhodobého zaměstnání, dobré finanční ohodnocení,
příspěvek na závodní stravování a dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní a životní připojištění, čtvrtletní odměny, odborná školení a další benefity
Místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem, Heydukova 1035, pro výkon budete zaškoleni
Tel. kontakt možný po- pá od 8.00 - 14.00 hodin.

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti OMNIPACK s.r.o.

OMNIPACK s.r.o.
Heydukova 1035
Dvůr Králové nad Labem
54401
IČO: 27144674
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Operátor - operátorka výroby technických plastů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Heydukova 1035 1035