Asistent/ka obchodního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci, Suchdol nad Odrou

Administrativa / Asistent/ka obchodního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost NC Line a.s.

Místo pracoviště Komenského 233, Suchdol nad Odrou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka obchodního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci (Komenského 233, Suchdol nad Odrou)

z: 05.10.2021
Požadujeme:
o SŠ nebo VŠ
o Anglický jazyk nebo Německý jazyk - aktivně (slovem i písmem)
o Znalost práce s PC (zejména MS Excel, MS Word, MS Outlook)
o Časová flexibilita
o Zodpovědnost, samostatnost a stabilita
Náplň práce:
o Komunikace s odběratelem
o Příjem a evidence objednávek
o Příjem a evidence poptávek
o Samostatné vyřizování korespondence, příprava podkladů a dalších informací

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, dotované stravování - 30 Kč/oběd, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění po roce zaměstnání ve výši 1 500,- Kč/měsíčně, zvýhodněné podmínky mobilního operátora, odměny při významných pracovním a životních jubileích, bezplatné právní a finanční poradenství, příspěvek na dopravu

Kontakt: Bc.Tereza Birošíková, telefonicky Po - Pá na č.: 603 309 636, písemně na email:

Informace o společnosti NC Line a.s.

NC Line a.s.
Komenského 233
Suchdol nad Odrou
74201
IČO: 4020022
aktualizováno před více než 2 roky