Asistent/ka obchodu - všeobecní administrativní pracovníci, Liberec

Administrativa / Asistent/ka obchodu - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost HACO, spol. s r.o.

Místo pracoviště Svobody 826, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka obchodu - všeobecní administrativní pracovníci (Svobody 826, Liberec)

Náplň práce:
- zpracování objednávek tuzemsko + zahraničí
- každodenní komunikace se zákazníky (zahraničí i tuzemsko)
- komunikace napříč společností
- sjednávání dopravy
- reporting
- výkazy Intrastat, EKO-KOM,….
- zastupitelnost - recepce
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- znalost dalších jazyků vítána
- znalost MS OFFICE
- praxe v oboru výhodou
- znalost mezinárodních obchodních podmínek INCOTERMS výhodou
- základy účetnictví výhodou
- výborné komunikační dovednosti
- příjemné vystupování
- ochota řešit požadavky zákazníků
- pečlivost a dobré organizační schopnosti
- ochota učit se novým věcem
Minimální stupeň vzdělání: SŠ s maturitou
Doba zaměstnání: od 1.10.2021 (dle dohody)
Mzdové rozpětí: od 30 000 Kč/měsíc (dále neomezeně dle schopností a znalostí)
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, pololetní a roční odměny, další…)
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání (jazyk, obchodní dovednosti, …)
- možnost pracovního růstu
- více než 25letou historii firmy
- prosperující a stabilní společnost i v dobách krize
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.

Informace o společnosti HACO, spol. s r.o.

HACO, spol. s r.o.
Svobody 826
Liberec
46015
IČO: 61535699
aktualizováno před více než 2 roky