Rozpočtář/ka - přípravář/ka inženýrských staveb - rozpočtáři specialisté, Liberec

Finance, Administrativa / Rozpočtář/ka - přípravář/ka inženýrských staveb - rozpočtáři specialisté

Společnost Malik Stavba s.r.o.

Místo pracoviště Mrštíkova 399, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozpočtář/ka - přípravář/ka inženýrských staveb - rozpočtáři specialisté (Mrštíkova 399, Liberec)

Náplň práce: příprava rozpočtu a kalkulace staveb, vypracování cenových nabídek, orientace ve stavebních výkresech, výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce, stanovení jejich množství.
Požadavky: ŘP sk. B, flexibilita, práce na PC, program KROS výhodou, zodpovědnost, pečlivost, stavební obor výhodou.
Nástup možný ihned.
Nabízíme: zázemí v prosperující a stabilní firmě, pravidelnou pracovní dobu, částečně možný homeoffice, možnost osobního růstu, služební vozidlo, telefon, notebook.
Hlásit se e-mailem, telefonicky, popřípadě osobně na adrese Mrštíkova 399/2a, Liberec, 460 07- budova Werk ve 4. patře, vchod do budovy B, po předchozí telefonické domluvě.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Malik Stavba s.r.o.

Malik Stavba s.r.o.
Mrštíkova 399
Liberec

IČO: 5394252
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Rozpočtář/ka - přípravář/ka inženýrských staveb - rozpočtáři specialisté

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Mrštíkova 399 399
Liberec