Svářeč mig/mag, co2 - svářeči, Ralsko

Výroba a provoz / Svářeč mig/mag, co2 - svářeči

Společnost KV Final Ralsko s.r.o.

Místo pracoviště Kuřívody 618, Ralsko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč mig/mag, co2 - svářeči (Kuřívody 618, Ralsko)

Požadujeme:
- ÚSO v oboru, dostatečná praxe v oboru výhodou
- základní kurz svařování: Z-E1 = ZK 111 W01, Z-G1 = ZK 311 W01, Z-M1 = ZK 135 W01
- možnost obnovy propadlých oprávnění)
- znalost procesu svařování kovů a čtení technické dokumentace
- ochotu učit se novým technologiím a rozvíjet se
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
Náplň práce:
- kontrola a oprava svařenců po výrobě na svařovacích robotech
- evidence výroby
- drobné zámečnické práce
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- skvělý kolektiv
- možnost zajímavého posunu na vyšší pozici v případě zájmu a dobrých výsledků
- pracovní poměr na dobu určitou, po osvědčení se na dobu neurčitou
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod.

Informace o společnosti KV Final Ralsko s.r.o.

KV Final Ralsko s.r.o.
Kuřívody 618
Ralsko
47124
IČO: 3280667
aktualizováno před 12 měsíci