Asistent/ka prodeje - prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch / Asistent/ka prodeje - prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků

Společnost Občanské sdružení Muzeum Vltavínů

Místo pracoviště Pražská tř. 1815, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka prodeje - prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků (Pražská tř. 1815, České Budějovice)

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, anglický jazyk - slovem i písmem, praxe v oboru vítána, příjemné a reprezentativní jednání, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, dynamická a komunikativní osobnost, čistý trestní rejstřík
Náplň práce: prodej šperků, aranžování výlohy, komunikace se zákazníky, práce s pokladním systémem, úklid prodejny, práce s počítačem
Zam. výhody: zaměstnanecká sleva, provize z prodeje, navýšení dovolené po prodloužení pracovní smlouvy, příplatek na stravné, bonusy
Kontakt telefonicky (8:00 - 11:00 hod.), zaslat životopis na e-mail.

Informace o společnosti Občanské sdružení Muzeum Vltavínů

Občanské sdružení Muzeum Vltavínů
Pražská tř. 1815
České Budějovice

IČO: 27048781
aktualizováno před více než 2 roky