Asistent/ka prodeje - prodavači v prodejnách, Hodonín

Obchod a cestovní ruch / Asistent/ka prodeje - prodavači v prodejnách

Společnost KAMPI OFFICE s.r.o.

Místo pracoviště U Kyjovky 4507, Hodonín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 8 950 - 10 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka prodeje - prodavači v prodejnách (U Kyjovky 4507, Hodonín)

Náplň práce: obsluha pokladny, doplňování zboží do regálů v obchodě.
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost,aktivní a činorodý přístup k práci, smysl pro pořádek a čistotu.
Nabízíme pracovní poměr u české, dynamicky se rozvíjející firmy na dobu neurčitou. Příjemné pracovní prostředí, zajištěno závodní stravování. Práce vhodná výhradně pro osoby s invaliditou 1. nebo 2. stupně, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na nákup zboží.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na adresu: Ohledně termínu osobního pohovoru Vás budeme obratem informovat.

Informace o společnosti KAMPI OFFICE s.r.o.

KAMPI OFFICE s.r.o.
U Kyjovky 4507
Hodonín
69501
IČO: 25344170
aktualizováno před více než 2 roky