Asistent/ka servisu a realizace - odborní asistenti v administrativě, Ostrava

Administrativa / Asistent/ka servisu a realizace - odborní asistenti v administrativě

Společnost RSBP spol. s r.o.

Místo pracoviště Pikartská 1337, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 500 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka servisu a realizace - odborní asistenti v administrativě (Pikartská 1337, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:
Do kolonky "Předmět" napište Asistent servisu a realizace.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
schopnost řešit zadané úkoly samostatně
znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
znalost práce na PC (MS Office)
znalost obchodní korespondence
dobré komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Náplň práce:
příprava podkladů pro servisní zakázky
zajišťování vstupů servisních techniků do firem
spolupráce s manažery zakázek
zadávání dat do informačního systému
koordinace několika zakázek současně
zodpovědnost za termíny zakázek

Nabízíme:
sportovní a společenské akce pro zaměstnance
zázemí prosperující společnosti
pracoviště v Ostravě

HPP na dobu určitou 1 roku od nástupu.

Informace o společnosti RSBP spol. s r.o.

RSBP spol. s r.o.
Pikartská 1337
Ostrava
71600
IČO: 45196508
www.rsbp.cz
aktualizováno před více než 2 roky