Asistent/ka - sociální pracovník/ice v ppp a spc - asistenti pedagogů v poradenských zařízeních, Svitavy

Výchova a vzdělávání / Asistent/ka - sociální pracovník/ice v ppp a spc - asistenti pedagogů v poradenských zařízeních

Společnost Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513

Místo pracoviště Riegrova 2063, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka - sociální pracovník/ice v ppp a spc - asistenti pedagogů v poradenských zařízeních (Riegrova 2063, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: vyřizování administrativních agend, sociální poradenství, komunikace s klienty PPP, evidence klientů
POŽADAVKY: vyšší odborné vzdělání, popř. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
NABÍZÍME: práci v kolektivu, zaměstnanecké benefity
Při splnění zákonných podmínek týkajících se kvalifikačních předpokladů je možné pracovní zařazení na pracovní pozici "sociální pracovník".
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
Informace k výběrovému řízení na www.pppuo.cz

Informace o společnosti Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513

Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 513
Riegrova 2063
Svitavy
56802
IČO: 70847142
www.pppuo.cz
aktualizováno před 7 měsíci