Seřizovač/ka textilních strojů - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená, Litomyšl

Výroba a provoz / Seřizovač/ka textilních strojů - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Společnost BOHEMIATEX, s.r.o.

Místo pracoviště Pohodlí 120, Litomyšl
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 500 - 35 740 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/ka textilních strojů - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená (Pohodlí 120, Litomyšl)

POŽADAVKY: zručnost, pečlivost, technické myšlení, ochotu učit se, vyučení v oboru opravář strojů nebo strojní mechanik výhodou
NÁPLŇ: jedná se o údržbu a seřizování textilních strojů, řešení závad, kontrolu technického stavu strojů ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední nebo denní, noční)
NABÍZÍME: stravenkový paušál, věrnostní prémie, volné víkendy a svátky, příplatky za odpolední směny
KONTAKT: emailem, telefonicky (7-15 hod)

Informace o společnosti BOHEMIATEX, s.r.o.

BOHEMIATEX, s.r.o.
Pohodlí 120
Litomyšl
57001
IČO: 25918249
aktualizováno před 8 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Svitavy v oboru Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Svitavy v oboru Výroba a provoz