Asistent tiskaře / tiskař ostrava - tiskaři, Ostrava

Výroba a provoz / Asistent tiskaře / tiskař ostrava - tiskaři

Společnost VELA CZECH, s.r.o.

Místo pracoviště Ruská 1162, Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent tiskaře / tiskař ostrava - tiskaři (Ruská 1162, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:

Jsme česká reklamní společnost s působností po celé České republice a na Slovensku.
Dodáváme reklamní a dárkové předměty firmám i státním institucím již 30 let.

Náplň práce:
- manipulace s materiálem v tiskařském oddělení
- příprava zboží k aplikaci potiskových technologií
po zapracování samostatná obsluha moderních tiskařských strojů (UV tisk, tamponový tisk, laser..)
- práce s tiskařským softwarem, PC

Požadujeme:
- SŠ ukončená maturitou nebo učňovský obor technického typu, případně aranžér, propagace, reklama apod..
- výborný zdravotní stav
- technické myšlení, smysl pro detail
- znalost práce s PC
- základní znalost Corel Draw, Adobe Photoshop výhodou
- předchozí zkušenosti s tiskařskými stroji výhodou
- manuální zručnost a preciznost
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- bezúhonnost

Nabízíme:
- práce na HPP v menším příjemném kolektivu
- hrubá nástupní mzda 25 000 Kč
- možnost výplaty záloh
- jednosměnný provoz (pracovní doba 7:30 - 16:00)
- zaškolení
- nástup dohodou

Benefity:
- sick-days
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- atraktivní zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment

Požadavky

  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti VELA CZECH, s.r.o.

VELA CZECH, s.r.o.
Ruská 1162
Ostrava

IČO: 26819643
www.vela.cz
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Asistent tiskaře / tiskař ostrava - tiskaři