Vrátný - ozp - vrátní, Ostrava

Obrana a ochrana / Vrátný - ozp - vrátní

Společnost ČOS - Speciální servis s.r.o.

Místo pracoviště Ostrava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 - 22 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vrátný - ozp - vrátní (Ostrava)

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 731 435 435, e-mail:
Hledáme nové kolegy na dlouhodobou spolupráci.
Požadujeme: věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, pracovitost

Popis pozice:
- jednoduchá práce na vrátnici
- převážně noční směny, 18:00 06:00, denní směny 06:00 18:00
- kontrolní obchůzková činnost

Nabízíme:
- zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
- osobní přístup a možnost zaučení pro zájemce bez praxe
- dlouhodobou spolupráci na HPP

Informace o společnosti ČOS - Speciální servis s.r.o.

ČOS - Speciální servis s.r.o.

Ostrava

IČO: 27511511
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Vrátný - ozp - vrátní