Asistenti expedice a reklamačního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci, Frýdek-Místek

Administrativa / Asistenti expedice a reklamačního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Spokey s. r. o.

Místo pracoviště Sadová 618, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 10 000 - 13 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti expedice a reklamačního oddělení - všeobecní administrativní pracovníci (Sadová 618, Frýdek-Místek)

A16 z:22.7.2021 a:5/8/2021
Požadujeme:
- zodpovědnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, smysl pro detail, technický typ výhodou
- schopnost práce s PC, s programy MS Office
- znalost českého jazyka slovem i písmem
Náplň práce:
- příjem, výdej a zpracování zákaznických objednávek
- zpracování přejímek zboží - vratky
- práce s PC v interním systému I6
- koordinace činností balení
- vyřizování a posuzování reklamací, vystavování dobropisů
- spolupráce s oddělením péče o zákazníky na denní bázi
- inventarizace skladu
- práce s paletovým vozíkem.
Nabízíme:
- práci na zkrácený úvazek v sídle společnosti ve Frýdku-Místku
- mobilní telefon
- motivační finanční ohodnocení
- pracoviště ve skladě / v kanceláři
- odborné firemní vzdělávání, firemní akce
- zaměstnanecké výhody.
Kontaktovat:
- e-mailem, telefonicky.

Informace o společnosti Spokey s. r. o.

Spokey s. r. o.
Sadová 618
Frýdek-Místek
73801
IČO: 27860345
aktualizováno před více než 2 roky