Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - finanční poradci specialisté, Vsetín

Finance / Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - finanční poradci specialisté

Společnost Radovan Filip

Místo pracoviště Svárov 714, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 50 000 - 250 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - finanční poradci specialisté (Svárov 714, Vsetín)

ASISTENTI PORADCE
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Práce na PC - Excel, Word, Office - podmínkou. ŘP sk. B - výhodou, ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace emailem s institucemi a klienty, někdy i po telefonu. Jedná se o naše stávající klienty.
NABÍZÍME: V případě zájmu, je možné uzavřít DPP/DPČ, vše dle domluvy se zaměstnavatelem. Nabízíme zaměstnanecké výhody dle dohody a výkonu.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, pan Radovan Filip, tel.: 774 166 115, nebo emailem na adresu:
ov.tel. 28.2.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - jiné

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Radovan Filip

Radovan Filip
Svárov 714
Vsetín
75501
IČO: 69593272
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - finanční poradci specialisté