Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Nýdek

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Obecně prospěšná společnost Důstojnost

Místo pracoviště Nýdek 100, Nýdek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Nýdek 100, Nýdek)

TŘ a:20/3/2024
Náplň práce:
- dodržování etického kodexu zaměstnance, dodržování standardů v zařízení
- plnění úkolů zadaných vedoucím stravovacího úseku
- dodržování postupů při vaření jídel a dodržování stanovených plánů a diet.
Požadujeme:
- zodpovědnost, aktivní přístup k práci.
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení na neurčito.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: nebo volat na tel. č.: 730 518 824.

Informace o společnosti Obecně prospěšná společnost Důstojnost

Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Nýdek 100
Nýdek

IČO: 28599110
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)