Asistenti/sekretáři - odborní asistenti v administrativě, Frýdek-Místek

Administrativa / Asistenti/sekretáři - odborní asistenti v administrativě

Společnost Web & Media a.s.

Místo pracoviště Valcířská 522, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 18 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti/sekretáři - odborní asistenti v administrativě (Valcířská 522, Frýdek-Místek)

A16 z:3/11/2020
Náplň práce:
- zodpovědné vedení chodu kanceláře (telefonáty, emaily, úkoly a komunikace s klienty), - fakturace, zpracování objednávek pro e-shop, prodej aktivním zákazníkům (nejedná se o práci obchodního zástupce a vyhledávání nových zákazníků).
Požadujeme:
- zodpovědnost, loajalitu, flexibilitu.
- SŠ vzdělání jakéhokoli zaměření (podnikatelské či manažerské obory výhodou)
- výbornáou znalost práce s PC (orientace a hledání na Internetu, Office) a všeobecný přehled
- schopnost zaškolení na firemní software, nutné mít "kamarádský" vztah s počítačem
- podmínkou uživatelská úroveň znalosti práce na PC - Word, Excel (ELDC certifikát výhodou).
- výhodou aktivní znalost AJ slovem i písmem (podmínkou minimálně pasivní znalost angličtiny)
- výhodou, ale není podmínkou znalost polského jazyka.
- výborné komunikační schopnosti
- schopnst poradit si, vyřešit jakoukoli situaci.
- organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost
- schopnost poradit zákazníkovi s výběrem, problémem atd.
- podmínkou řidičský průkaz sk. B,
- podmínkou znalost psaní všemi deseti.
- aktivní přístup a nikoli jen slepé plnění úkolů
- předchozí praxe na obdobné pozici NENÍ podmínkou, rozhodují znalosti, všeobecný přehled a rychlost učit se novým požadavkům.
Nabízíme:
- klidné pracovní prostředí na předměstí F-M v Lískovci.
- zaškolení.
Kontakt:
- strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu: Z vybraných životopisů budou uchazeči pozváni na pohovor a praktický test z ovládání počítače.

Informace o společnosti Web & Media a.s.

Web & Media a.s.
Valcířská 522
Frýdek-Místek
73801
IČO: 27570819
aktualizováno před více než 3 roky