Asistentka jendnatele/administrativní podpora - ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností, Velký Šenov

Administrativa, Management / Asistentka jendnatele/administrativní podpora - ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

Společnost TRATEC - CS, s. r. o.

Místo pracoviště Brtnická 57, Velký Šenov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistentka jendnatele/administrativní podpora - ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností (Brtnická 57, Velký Šenov)

Požadujeme:
" SŠ vzdělání
" Dobrou uživatelskou znalost MS Office (Word, EXCEL)
" Organizační a komunikativní dovednosti, samostatnost
" Pečlivost, spolehlivost
" ŘP skupiny "B"
" Znalost AJ/NJ

Náplň práce:
" Příprava podkladů, formálních dokumentů pro jednatele společnosti a členy managementu
" Vedení diáře jednatele
" Organizování pracovních cest (letenky, ubytování)
" Zajištění překladu dokumentů
" Tvorba reportů, statistik, prezentací
" Příprava podkladů pro jednání a porady, zpracování zápisů z nich
" Péče o návštěvy
" Zajišťování občerstvení při jednáních managementu
" Objednávání květin, dárků pro obchodní partnery apod.

Nabízíme:
" Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
" Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
" Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
" Přímý kontakt s výrobou a realizací zakázky
" Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
" Školení zaměstnanců
" Závodní stravování
" Příspěvek na stravování
" Dobrou dopravní dostupnost - zastávka autobusu přímo u areálu firmy
" Finanční bonus za doporučení nového zaměstnance

Kontakt: telefonicky v době Po - Pá, 07:00 - 15:00, popř. e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti TRATEC - CS, s. r. o.

TRATEC - CS, s. r. o.
Brtnická 57
Velký Šenov
40778
IČO: 43224806
aktualizováno před více než 2 roky