Autoklempíř - karosáři a autoklempíři, Písek

Výroba a provoz, Služby / Autoklempíř - karosáři a autoklempíři

Společnost Truck servis Trojan s.r.o.

Místo pracoviště U Hřebčince 2534, Písek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Autoklempíř - karosáři a autoklempíři (U Hřebčince 2534, Písek)

Náplň práce: opravy silničních vozidel, návěsů, přívěsů.
Pracovní doba: od 7.00 do15.30 hod. pondělí-pátek.
Požadavky na zaměstnance: ŘP B (C,C+E výhodou).
Nabízíme: zvýhodněné stravování.
První kontakt: Ing. Řeřicha Miloslav, tel.: 603 906 128, e-mail: nebo osobně na uvedené adrese.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Truck servis Trojan s.r.o.

Truck servis Trojan s.r.o.
U Hřebčince 2534
Písek

IČO: 19502907
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Autoklempíř - karosáři a autoklempíři