Autolakýrnici – junior (nabídka rekvalifikace) - lakýrníci automobilů a jiných vozidel, Nový Jičín

Výroba a provoz, Služby / Autolakýrnici – junior (nabídka rekvalifikace) - lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Společnost AUTOKLEVER spol. s r.o.

Místo pracoviště Hřbitovní 996, Nový Jičín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Autolakýrnici – junior (nabídka rekvalifikace) - lakýrníci automobilů a jiných vozidel (Hřbitovní 996, Nový Jičín)

z: 03.05.2021 a: 01.11.2021 AUTOLAKÝRNÍK – JUNIOR (NABÍDKA REKVALIFIKACE)
Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes. Hledáme spolehlivého kolegu, který se rád učí novým věcem na pozici autolakýrník-junior. Pokud máte zálibu v lakování vozů a dosud jste neměli možnost získat dostačující praxi v oboru autolakýrník, kterému byste se rád věnoval, nabízíme Vám rekvalifikační program AUTOLAKÝRNÍK. Po absolvování, obdrží účastník mezinárodní certifikát platný pro daný obor v rámci EU.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• SOU – vyučení technického zaměření
• řidičský průkaz sk. B
• spolehlivost, samostatnost a loajalitu
• trestní bezúhonnost
CO VÁS ČEKÁ U NÁS:
• práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném kolektivu
• zázemí moderní, prosperující společnosti
• osobní rozvoj a další vzdělávání
• odpovídající platové ohodnocení a benefity
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na stravování.
Kontakt: Marie Košíková, e-mail:

Informace o společnosti AUTOKLEVER spol. s r.o.

AUTOKLEVER spol. s r.o.
Hřbitovní 996
Nový Jičín
74101
IČO: 47974486
aktualizováno před více než 2 roky