Operátor výroby - nástrojaři a příbuzní pracovníci, Nový Jičín

Výroba a provoz / Operátor výroby - nástrojaři a příbuzní pracovníci

Společnost MULTIP Moravia s.r.o.

Místo pracoviště Palackého 1135, Nový Jičín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 140 - 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby - nástrojaři a příbuzní pracovníci (Palackého 1135, Nový Jičín)

z: 1.2.2024

Náplň práce: zavěšování výrobků na jeřábovou dráhu, nanášení práškové barvy, obsluha plynové vypalovací pece, kontrola procesu, svěšování hotových výrobků, kontrola jednotlivých zakázek (barev)
Požadavky: manuální zručnost, samostatnost
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, motivační příplatek, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky

Své životopisy zasílejte na e-mail:

Informace o společnosti MULTIP Moravia s.r.o.

MULTIP Moravia s.r.o.
Palackého 1135
Nový Jičín
74101
IČO: 16627971
aktualizováno před 3 měsíci