Automechanici - mechanici a opraváři osobních automobilů, Teplice

Výroba a provoz, Služby / Automechanici - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost Daniel Šimek

Místo pracoviště Pražská 117, Teplice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanici - mechanici a opraváři osobních automobilů (Pražská 117, Teplice)

Přijmeme automechanika do autoservisu v Teplicích - Proseticích
na servis a opravy motorových vozidel - osobní automobily, dodávky.
Nabízíme: práce na HPP, po zkušební době smlouva na dobu neurčitou, dobré finanční ohodnocení + provize
Náplň práce: opravy motorových vozidel
Požadujeme:
Praxi na pozici automechanik..
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Řidičský průkaz min.skupina B.
Nabízíme:
Solidní platové podmínky , zaměstnanecké benefity a akce, profesní rozvoj a zkušenost.
Plný pracovní úvazek,stabilní zázemí firmy. Hlásit se telefonicky v době 8:00 - 17:00 hod.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Daniel Šimek

Daniel Šimek
Pražská 117
Teplice
41501
IČO: 64690393
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Automechanici - mechanici a opraváři osobních automobilů

Pražská 117 117
Teplice