Obchodní referent - prodej (m/ž) - obchodní referenti, Planá nad Lužnicí

Obchod a cestovní ruch / Obchodní referent - prodej (m/ž) - obchodní referenti

Společnost IMG MANAGEMENT s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní referent - prodej (m/ž) - obchodní referenti (Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí)

Náplň práce: zajištění obchodní agendy společnosti, komunikace s obch. partnery v zahraničí, zjišťování jejich potřeb a poskytování řešení, přijímaní a vyřizování poptávek, tvorba obch. nabídek a příprava objednávek, služební vůz.

Požadavky: SŠ, praxe v oboru výhodou - ABSOLVENTY ZAUČÍME! Komunikativní znalost AJ nebo NJ, týmový duch, práce na PC, ochota učit se novým věcem a cestovat, ŘP sk.B, doba určitá s prodloužením na NEURČITO.

Nabízíme:
25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13. a 14. plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy.

Kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00 hod.), e-mailem.

Informace o společnosti IMG MANAGEMENT s.r.o.

IMG MANAGEMENT s.r.o.
Průmyslová 798
Planá nad Lužnicí
39102
IČO: 26112876
aktualizováno před asi rokem