Automechanik - mechanici a opraváři osobních automobilů, Ústí nad Labem

Výroba a provoz, Služby / Automechanik - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost NEVERSTOCK s.r.o.

Místo pracoviště Drážďanská 885, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanik - mechanici a opraváři osobních automobilů (Drážďanská 885, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Drážďanská č.p. 885/32, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: opravy motorových vozidel, garanční prohlídky, práce pneuservisu, diagnostika vozidel, odstraňování závad, montáž doplňků a příslušenství.
Požadujeme: dochvilnost, samostatnost, spolehlivost, ŘP sk.B, zkušenost a praxe v oboru, znalost práce na PC, manuální zručnost, týmová práce, čistý trestní rejstřík, pracovitost a chuť učit se novým věcem.
Nabízíme: práci v novém a moderně zařízeném pracovním prostředí a možnost být součástí rozvíjející se firmy.
Kontakt: telefonicky nebo na email.

Informace o společnosti NEVERSTOCK s.r.o.

NEVERSTOCK s.r.o.
Drážďanská 885
Ústí nad Labem
40007
IČO: 6848389
aktualizováno před více než 2 roky