Bezpečnostní pracovník/pracovnice - ostraha objektu - pracovníci ostrahy, strážní, Kladno

Obrana a ochrana / Bezpečnostní pracovník/pracovnice - ostraha objektu - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost INVESTMENT AGENCY s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Buštěhradská 282, Kladno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Bezpečnostní pracovník/pracovnice - ostraha objektu - pracovníci ostrahy, strážní (Buštěhradská 282, Kladno)

Výběrové řízení na tuto pozici se koná dne 5.12.2023 od 9:00 do 11:00 hod v zasedací místnosti ÚP v Kladně, č. dveří 417, 1. patro.

Pracovní místo vyhrazeno pro OZP.

Nástup možný ihned.
Lze na plný i zkrácený úvazek - DPP.

Požadujeme:
- čistý trestný restřík,
- certifikát profesní způsobilosti 68 008 E - výhodou,
- příjemné vystupování,
- spolehlivost, dochvilnost, chuť pracovat.

Náplň práce:
- ostraha objektu a pochůzková činnost v rámci objektu,
- komunikace a spolupráce s klientem.

Nabízíme:
náborový příspěvek.

Telefonický kontakt viz výše..

Informace o společnosti INVESTMENT AGENCY s.r.o.

INVESTMENT AGENCY s.r.o.
Buštěhradská 282
Kladno
27203
IČO: 27223817
aktualizováno před 4 měsíci