Brusič - přípravář povrchů před lakováním - brusiči nástrojů a kovů, Svitávka

Výroba a provoz, Služby / Brusič - přípravář povrchů před lakováním - brusiči nástrojů a kovů

Společnost M D Let s.r.o.

Místo pracoviště Školní 518, Svitávka
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusič - přípravář povrchů před lakováním - brusiči nástrojů a kovů (Školní 518, Svitávka)

Popis pozice:
Ruční broušení / příprava povrchů před lakováním.

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
- zaučení na pozici
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování ve firemní jídelně
- zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce

Nástup: od 1.7.2023, nebo dříve dle dohody.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti M D Let s.r.o.

M D Let s.r.o.
Školní 518
Svitávka
67932
IČO: 25582941
aktualizováno před asi rokem