Brusič vibrační bruskou - brusiči nástrojů a kovů, Blansko

Výroba a provoz, Služby / Brusič vibrační bruskou - brusiči nástrojů a kovů

Společnost Bustec production s.r.o.

Místo pracoviště Brněnská 1748, Blansko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusič vibrační bruskou - brusiči nástrojů a kovů (Brněnská 1748, Blansko)

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: Broušení svařených dílů vibrační bruskou. Pohledové zabrušování před povrchovou úpravou.
Požadavky: Středoškolské nebo odborné vyučení, vhodné i pro absolventy. Dobrý zdravotní stav. Manuální zručnost. Vysoká pracovní morálka, spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita. Čtení technických výkresů.
Zaměstnanecké výhody: motivující systém odměn a benefitů, pracovní oděvy a obuv, příspěvek na stravování.
Mzda od 130 Kč/hod.

Informace o společnosti Bustec production s.r.o.

Bustec production s.r.o.
Brněnská 1748
Blansko
67801
IČO: 63485354
aktualizováno před více než 2 roky