Chemický/á inženýr/ka - analytik/čka - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech, Klatovy

Výroba a provoz / Chemický/á inženýr/ka - analytik/čka - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost LABTECH s.r.o.

Místo pracoviště Pod Nemocnicí 683, Klatovy
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Chemický/á inženýr/ka - analytik/čka - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (Pod Nemocnicí 683, Klatovy)

POŽADUJEME:
- vysokoškolské vzdělání chemického směru, znalost analytické chemie
- praktické znalosti a zkušenosti s analytickými přístroji a zkušenosti z akreditované laboratoře - výhodou
- anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
- aktivní přístup, ochota vzdělávat se
- komunikativnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- provádění analýz na analytických přístrojích
- samostatné provádění rutinních analýz dle definovaných postupů
- vývoj, validace a zavádění nových analytických metod
- příprava standardních operačních postupů, vedení řádné dokumentace
- sledování platné legislativy a její implementace do analytické praxe
- zpracování a vyhodnocování výsledků
- spolupráce s obchodním oddělením
NABÍZÍME:
- práce na plný úvazek
- zajímavou práci na moderních přístrojích v laboratořích
- příjemný kolektiv spolupracovníků
- zázemí stabilní společnosti
- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání v oboru
- motivující platové hodnocení
- stravenkový paušál

V případě zájmu o výše uvedenou pozici, prosím kontaktujte Ing. Zdena Králová
kontakt: tel: 511 192 927, 778 401 920, www.labtech.eu

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti LABTECH s.r.o.

LABTECH s.r.o.
Pod Nemocnicí 683
Klatovy
33901
IČO: 44014643
www.labtech.eu
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Chemický/á inženýr/ka - analytik/čka - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech