Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (zamk-prog. kz) - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí, Třinec

Zemědělství a lesnictví / Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (zamk-prog. kz) - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Společnost AGRICOOP Třinec a.s.

Místo pracoviště Oldřichovice 156, Třinec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 640 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (zamk-prog. kz) - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (Oldřichovice 156, Třinec)

B15 z:21/7/2021 (ZamK-prog. KZ) a:19/6/2023
Náplň práce:
- ošetřovatel/ošetřovatelka hospodářských zvířat (krmení, dojení).
Požadujeme:
- kladný vztah ke zvířatům.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc.
Kontakt:
- e-mailem, telefonicky, osobně.

Informace o společnosti AGRICOOP Třinec a.s.

AGRICOOP Třinec a.s.
Oldřichovice 156
Třinec
73961
IČO: 65138287
aktualizováno před 11 měsíci