Servisní technik-mechanik - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení, Chrudim

Výroba a provoz / Servisní technik-mechanik - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost Řeznické-stroje.cz spol. s r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 1479, Chrudim
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik-mechanik - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (Průmyslová 1479, Chrudim)

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1479, Chrudim IV
Náplň práce: instalace a úvádění strojů do provozu u zákazníka, provádění záručního a pozáručního servisu u zákazníka, provádění oprav v sídle firmy
Požadujeme: SOU/SŠ v oboru strojní, dobrá orientace ve strojní dokumentaci, řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, druhý jazyk (AJ, DE) výhodou
Nabízíme: HPP, základní plat 30.000Kč, osobní ohodnocení, zajímavou a různorodou práci,zázemí silné a stabilní společnosti, firemní benefity
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, osobní ohodnocení

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 7.00 do 15.00 hod. nebo na e-mailové adrese.

Informace o společnosti Řeznické-stroje.cz spol. s r.o.

Řeznické-stroje.cz spol. s r.o.
Průmyslová 1479
Chrudim
53701
IČO: 28814266
aktualizováno před 10 měsíci