Číšníci/servírky - číšníci a servírky, Nový Hrozenkov

Obchod a cestovní ruch / Číšníci/servírky - číšníci a servírky

Společnost Horský hotel KOHÚTKA s.r.o.

Místo pracoviště Nový Hrozenkov 241, Nový Hrozenkov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšníci/servírky - číšníci a servírky (Nový Hrozenkov 241, Nový Hrozenkov)

ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Komunikativní a milé vystupování. Schopnost práce v týmu. Z důvodu umístění provozovny, je vhodné mít ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce s restauračním systémem - Hotel Time a Vento (Základy práce na PC). 12-ti hodinové směny, Krátký/dlouhý týden.
NABÍZÍME: Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení. Možnost stravování, příspěvek na pohonné hmoty, příspěvek na penzijní připojištění. Fixní mzda.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky pan Ing. Jan Kudláček, tel.: 732 600 999, nebo e-mailem na adresu:
ov.e. 12.4.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Horský hotel KOHÚTKA s.r.o.

Horský hotel KOHÚTKA s.r.o.
Nový Hrozenkov 241
Nový Hrozenkov
75604
IČO: 27859070
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Číšníci/servírky - číšníci a servírky