Všeobecné sestry - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Vsetín

Zdravotnictví / Všeobecné sestry - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Místo pracoviště Ohrada 1864, Vsetín
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecné sestry - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Ohrada 1864, Vsetín)

VŠEOBECNÉ SESTRY
Nabízíme práci bez nočních směn a více volného času pro rodinu a zájmy - až 15 dní volna v měsíci.
NÁPLŇ PRÁCE: Ošetřovatelské úkony odbornosti 913, indikované praktickým lékařem. Jedná se např. o tyto úkony: příprava a podání léků per os, mastí a jiných léčiv, odběry biologického materiálu, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, sledování fyziologických funkcí (TK, P, TT), komplexní ošetřovatelská péče, vedení dokumentace a individuálních plánů a další.
POŽADUJEME: Protože přejíždíme mezi klientskými rodinami, je nutné, abyste byl/a aktivní řidič/ka (ŘP sk. B).
NABÍZÍME: Rozpis služeb po domluvě. Nabízíme komplexní zaškolení. 5 týdnů dovolené. Skvělý kolektiv a příjemná atmosféra na pracovišti. Příspěvek na masáže a obědy. Věrnostní odměny. Zázemí stabilní neziskové organizace. Náborový příspěvek 50 tis.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Ing. Magdaléna Husová, telefonicky: 739 244 872, nebo emailem na adresu:
ov.e. 12.4.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Ohrada 1864
Vsetín
75501
IČO: 73633178
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Všeobecné sestry - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)