Číšník/servírka - číšníci a servírky, Hřensko

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka - číšníci a servírky

Společnost Libor Riňák

Místo pracoviště Hřensko 68, Hřensko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka - číšníci a servírky (Hřensko 68, Hřensko)

Místo výkonu práce: Hotel u Lípy, Hřensko č.p. 68, 407 17 Hřensko

Náplň práce:
- Komunikace s klienty jak v Českém, tak Německém jazyce (Angličtina výhodou)
- Jednoduchá obsluha základní formy
- Odbavení hotelových klientů a podání veškerých potřebných informací
- Práce s pákovým kávovarem
- Práce s pokladním systémem
- Příprava pracoviště na běžný provoz
- Příjem zboží a jeho skladování
- Udržování svého úseku pracoviště v čistotě

Požadavky:
- Praxe v oboru alespoň 2 roky
- Znalost minimálně Německého jazyka (hovorová úroveň). Znalost Anglického jazyka výhodou
- Odolnost vůči stresovým situacím
- Příjemné a slušné vystupování + umění prodeje
- Organizační schopnosti při obsluze a týmový duch
- Schopnost a ochota podávat skvělý servis
- Poctivost, pečlivost, loajalita, zodpovědnost, čistotnost
- Dodržování technologických postupů při přípravě teplých i studených nápojů
- Zdravotní průkaz
- Bezúhonnost

Nabízíme:
- Základní mzda 23 000 Kč v čistém + tipy dělené v týmu
Díky převážně zahraniční klientele, skvělého servisu, slušného i iniciativního přístupu,
si číšníci/servírky mohou přijít na velice zajímavé finanční ohodnocení ze strany hostů formou spropitného, které se pohybuje kolem 15'000 Kč/měsíčně
- Příplatek za znalost dvou jazyků (Němčina, Angličtina) 1000 Kč/měsíc
- Příplatek za odbavování hotelových hostů 1000 Kč/měsíčně
- Smlouva na HPP od 01.04.23 do 31.10.2023 (případné prodloužení o 1 měsíc dle vytíženosti v sezóně)
- Obědy a pitný režim zdarma
- Pracovní doba: dlouhý / krátký týden 7:00 - 21:00 hod.

- Včasné a odpovídající finanční ohodnocení
- Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.
- Férové jednání a přístup
- Mladý, perspektivní kolektiv

Kontaktní osoba: Libor Riňák, tel. 728 839 767 (volejte Po - Pá, 9:00 - 15:00)
Nereagujeme na SMS zprávy. Preferujeme ústní komunikaci.

Informace o společnosti Libor Riňák

Libor Riňák
Hřensko 68
Hřensko
40717
IČO: 1494341
aktualizováno před 9 měsíci