Číšník/servírka - restaurační provoz - číšníci a servírky, Karlova Studánka

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka - restaurační provoz - číšníci a servírky

Společnost Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Místo pracoviště Karlova Studánka 6, Karlova Studánka
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka - restaurační provoz - číšníci a servírky (Karlova Studánka 6, Karlova Studánka)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s výučním listem,
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování,
- samostatnost, spolehlivost, flexibilitu,
- zdravotní průkaz,
- praxe není podmínkou - rádi Vás zaučíme!

- Náplň práce:
- obsluha hostů restaurace
- příprava stolů, prostírání, debaras
- spolupráce na zajišťování mimořádných akcí (svatby, rauty, apod.)
- komunikace s klienty, usazování, objednávky, kasírování
- úklid svěřeného úseku a prostor

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní
- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání,
- směnný provoz (krátký/dlouhý týden)
- možnost ubytování

podíl 2% z tržeb po zkušební době
široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail nebo na tel. č. 554 798 251 /7:00 - 15:00/

Informace o společnosti Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Karlova Studánka 6
Karlova Studánka
79324
IČO: 14450216
aktualizováno před asi měsícem