Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní, Olomouc

Obrana a ochrana / Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost S.O.S. akciová společnost, Olomouc

Místo pracoviště Holická 557, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Člen zásahové skupiny - pracovníci ostrahy, strážní (Holická 557, Olomouc)

Požadavky:
- řidičský průkaz skupiny B
- zbrojní průkaz skupiny D - možnost dodělat během zkušební doby
- certifikát "STRÁŽNÝ (68-008-E)" - možnost dodělat během zkušební doby
- vzdělání - vyučen
- dobré komunikační schopnosti
- odolnost proti stresu
- znalost místopisu Olomouce a okolí výhodou
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou

Náplň práce:
- výjezdy na kontrolu střežených objektů
- kontrolní a patrolovací činnosti
- převozy cenných zásilek
- administrativní práce

Nabízíme:
- možnost dlouhodobého pracovního úvazku na HPP
- směnný provoz (12 hod. směny)
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (možnost dlouhodobé spolupráce). Nástup možný ihned.
Uchazeči o zaměstnání zašlou svůj životopis na adresu:

Informace o společnosti S.O.S. akciová společnost, Olomouc

S.O.S. akciová společnost, Olomouc
Holická 557
Olomouc
77900
IČO: 43965181
aktualizováno před 3 měsíci