Cnc frézař (vhodné i pro absolventy spš a sou obor strojní) - seřizovači a obsluha konvenčních fréz, Klatovy

Výroba a provoz / Cnc frézař (vhodné i pro absolventy spš a sou obor strojní) - seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Společnost ZIHOS Klatovy s.r.o.

Místo pracoviště K Letišti 930, Klatovy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Cnc frézař (vhodné i pro absolventy spš a sou obor strojní) - seřizovači a obsluha konvenčních fréz (K Letišti 930, Klatovy)

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcích center, seřízení stroje dle výkresové dokumentace, výroba přesných dílů v požadované kvalitě a množství, kontrola vyrobených dílů
Požadujeme: výuční list nebo maturitu, schopnost čtení technických výkresů, znalost třískového obrábění, základní znalost NC kódu, pečlivost, technické myšlení, spolehlivost

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s více než 30-ti letou historií, zajímavou a tvořivou práci v mladém a přátelském kolektivu, moderně vybavené pracoviště

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, roční odměny, příspěvek na stravování, dny dovolené navíc
Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ZIHOS Klatovy s.r.o.

ZIHOS Klatovy s.r.o.
K Letišti 930
Klatovy
33901
IČO: 6336167
aktualizováno před 4 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Cnc frézař (vhodné i pro absolventy spš a sou obor strojní) - seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
K Letišti 930 930
Klatovy