Cnc operátor - soustružník - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Ostrava

Výroba a provoz / Cnc operátor - soustružník - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost V-NASS, a.s.

Místo pracoviště Halasova 2938, Ostrava
Minimální vzdělání Nižší střední
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Cnc operátor - soustružník - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Halasova 2938, Ostrava)

1. kontakt - tel.: 727 899 107, e-mail:
Požadujeme: znalost výkresové dokumentace, schopnost obrábění a měření přesných dílů, preciznost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, výhodou znalost práce na soustruhu: MAZAK 400II, SPU40, SUA 150, PUMA 700LY

Náplň práce:
- obsluha CNC soustruhu
- ustavení a upnutí obráběného kusu
- volba řezných podmínek a nástrojů pro obrábění
- úprava programu dle potřeby a korekce opracování
- měření obráběného i hotového kusu
- manipulace s obráběným kusem

Nabízíme:
- práci na HPP ve tří-směnném provoze
- pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut přestávka
- odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí (od 28 000Kč)
- náborový příspěvek ve výši 60 000 Kč
- 25 dní dovolené
- benefity: stravenky, příspěvek k penzijnímu připojištění, příplatky, proplácení práce přesčas, odměna za aktivní přístup k práci
- možnost dalšího profesního rozvoje

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti V-NASS, a.s.

V-NASS, a.s.
Halasova 2938
Ostrava
70300
IČO: 25366599
www.v-nass.cz
aktualizováno před asi rokem