Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Jablonec nad Nisou

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost A S T R A spol. s r.o.

Místo pracoviště Nádražní 133, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 150 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Nádražní 133, Jablonec nad Nisou)

Přijmeme pracovníka - brigádníka na pozici skladník, manipulant

Nabízíme:
* Dobře placenou brigádu - 150Kč/h
* V případě zájmu možnost jen pondělí - středa - pátek, případně celý týden, květen-září dále dle dohody
* Jednosměnný denní provoz
* Možnost dlouhodobé brigády
* Výbornou dostupnost (zastávky autobusu i vlaku přímo u pobočky, parkoviště)
* Nástup ihned nebo dohodu

Požadujeme:
* Slušné vystupování při kontaktu se zákazníky a komunikaci na úrovni
* Dobrý fyzický a zdravotní stav
* Ochotu pracovat
* Spolehlivost, samostatnost a dochvilnost
* Řidičský průkaz B

Upřednostňujeme uchazeče s
* Zkušeností se řízením VZV (osvědčení zajistíme, zaškolíme)
* praxí na stejné pozici a znalostmi stavebních materiálů
* SOU v jakémkoliv oboru

Pracovní náplň:
* Nakládka zakoupeného zboží zákazníkům pomocí VZV i ručně
* Vykládka z kamionů, kontrola zboží a umísťování zboží na skladová místa pomocí VZV
* Manipulace s materiálem pomocí VZV

Strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na nebo volejte 721 145 127 po-pá 9,00-15,00 hodin.

Informace o společnosti A S T R A spol. s r.o.

A S T R A spol. s r.o.
Nádražní 133
Jablonec nad Nisou
46601
IČO: 41329104
aktualizováno před téměř 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Jablonec nad Nisou v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz