Cukrář - cukrářka - cukráři (kromě šéfcukrářů), Trutnov

Výroba a provoz / Cukrář - cukrářka - cukráři (kromě šéfcukrářů)

Společnost Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.

Místo pracoviště Zahradní 76, Trutnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Cukrář - cukrářka - cukráři (kromě šéfcukrářů) (Zahradní 76, Trutnov)

Náplň práce: výroba cukrářských výrobků dle přijatých zakázek.
Požadujeme:
- zručnost, preciznost, kreativitu, samostatnost
- vyučení a praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecké slevy při nákupu výrobků
- práce ve stabilním kolektivu ve firmě s dlouholetou tradicí
Pracovní poměr na 6 měsíců s předpokladem prodloužení
Tel. kontakt: pondělí - pátek 6 - 14 hod.

Informace o společnosti Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.
Zahradní 76
Trutnov
54101
IČO: 46505083
aktualizováno před asi měsícem