Cukrář/ka - cukráři (kromě šéfcukrářů), Luhačovice

Výroba a provoz / Cukrář/ka - cukráři (kromě šéfcukrářů)

Společnost Lázně Luhačovice, a.s.

Místo pracoviště Luhačovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Cukrář/ka - cukráři (kromě šéfcukrářů) (Luhačovice)

Požadujeme:
" vyučení v oboru nebo praxe v oboru
" zájem o cukrářství a pekařství
" profesionální přístup, samostatnost
Náplň práce:
" výroba zákusků a dezertů pro cukrárnu v centru kolonády
" další cukrářské práce (zdobení, příprava krémů …)
Nabízíme:
" Pracovní doba po - pá 6:00 - 14:00

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravování, Výměnné rekreace v ČR i SR, odměny za životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů, Edenred Card - "volnočasová peněženka".

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice, a.s.

Luhačovice

IČO: 46347828
aktualizováno před asi rokem