*dělník/ce lakovny - košíkov - ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních), Velká Bíteš

Výroba a provoz, Služby / *dělník/ce lakovny - košíkov - ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Společnost SUYS Czechia s.r.o.

Místo pracoviště Košíkov 76, Velká Bíteš
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *dělník/ce lakovny - košíkov - ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) (Košíkov 76, Velká Bíteš)

Pracovní náplň:
příprava materiálu pro lakování
navěšování do přípravků
svěšování po lakování
balení
pozice se na pracovišti střídají dle potřeby lakovací linky

Požadujeme:
vyučen/a
manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost,
časová flexibilita, samostatnost
odpovědný a pečlivý přístup k práci
zdravotní způsobilost
Nabízíme:
stabilní práci v moderní společnosti
příjemné pracovní prostředí
firemní jídelna, zaměstnanecké benefity
Další:
práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
nástup dohodou, možný ihned
více info na www.minirol.cz
Žádost zasílejte na: případně tel: 566502441, 775892549
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném na personální oddělení společnosti Building Shutter Systems s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to po dobu 12 měsíců nebo do odvolání Vašeho souhlasu.
K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze náboroví pracovníci firmy Building Shutter Systems s.r.o. a relevantní vedoucí pracovníci. Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze v Building Shutter Systems s.r.o. a nebudou odhaleny třetí straně.

Informace o společnosti SUYS Czechia s.r.o.

SUYS Czechia s.r.o.
Košíkov 76
Velká Bíteš
59501
IČO: 63491796
aktualizováno před více než 2 roky