Dělník/ce výroby sh - ruční formovna - obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků, Svitavy

Výroba a provoz / Dělník/ce výroby sh - ruční formovna - obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků

Společnost RHI Magnesita Czech Republic a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 424, Svitavy
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 26 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/ce výroby sh - ruční formovna - obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků (Průmyslová 424, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: fyzicky namáhavá práce, ruční vytváření tvarovek pomocí pneumatického nářadí (pěchovačky)
POŽADAVKY: k osobnímu jednání životopis sebou
NABÍZÍME: 26 dní dovolené, stravování, příspěvky na dovolenou, na letní pobyty dětí zaměstnanců, příspěvek na úhradu zdravotních pomůcek ………. Nástup dle dohody
KONTAKT: telefonicky (po-pá 8-15 hod), e-mailem, osobně v sídle firmy (po-pá 8-15 hod)

Informace o společnosti RHI Magnesita Czech Republic a.s.

RHI Magnesita Czech Republic a.s.
Průmyslová 424
Svitavy
56802
IČO: 16343409
aktualizováno před asi 2 roky