Dělník chemické výroby - manipulační dělník - obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu, Rtyně nad Bílinou

Výroba a provoz / Dělník chemické výroby - manipulační dělník - obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Společnost Enaspol a.s.

Místo pracoviště Velvěty 79, Rtyně nad Bílinou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník chemické výroby - manipulační dělník - obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu (Velvěty 79, Rtyně nad Bílinou)

Společnost Enaspol a.s. se sídlem ve Velvětech hledá DĚLNÍKA CHEMICKÉ VÝROBY do nepřetržitého provozu.
Pracovní náplň:
- obsluha zařízení pro chemickou výrobu
- nastavování čerpacích tras surovin a výrobků
- odběr vzorků
- obsluha plnících zařízení
- běžná údržba zařízení a příprava k opravám
Požadujeme:
- chemické vzdělání
- praxe z výrobní společnosti výhodou
- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- průkaz na VZV výhodou
Nabízíme:
- zaškolení
- dotované stravování v jídelně v areálu závodu
- penzijní připojištění až 2.000 Kč
- měsíční odměny
- odměny z výroby až 10.000 Kč měsíčně
- 13. plat
Životopisy zasílejte na email

Informace o společnosti Enaspol a.s.

Enaspol a.s.
Velvěty 79
Rtyně nad Bílinou
41501
IČO: 25006339
aktualizováno před 2 dny

Odpověď na pracovní pozici Dělník chemické výroby - manipulační dělník - obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu