Přípravář výroby - obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu, Rtyně nad Bílinou

Výroba a provoz / Přípravář výroby - obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Společnost Czech Aerosol, a.s.

Místo pracoviště Velvěty 33, Rtyně nad Bílinou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 33 000 - 34 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Přípravář výroby - obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu (Velvěty 33, Rtyně nad Bílinou)

Požadavky na uchazeče:
- platný průkaz VZV, ŘP sk. B, zkušenosti v oblasti chemie (tekuté prostředky, kosmetika, autokosmetika, apod.), zkušenosti s MS Office
Náplň práce:
- příprava polotovarů pro aerosolovou a tekutou výrobu včetně přípravy polotovarů v roztokárně netlakového balení.
- obsluha parního kotle, obsluha reversní osmózy, připojení, stáčení, odpojení železničních cisteren.
Zaměstnanecké výhody:
- 13. mzda, penzijní připojištění, stravenkový paušál, příspěvek na dovolenou

Informace o společnosti Czech Aerosol, a.s.

Czech Aerosol, a.s.
Velvěty 33
Rtyně nad Bílinou
41501
IČO: 49901869
aktualizováno před 6 dny

Odpověď na pracovní pozici Přípravář výroby - obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Velvěty 33 33