Dělník, dělnice - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování, Opava

Výroba a provoz / Dělník, dělnice - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Společnost BIVOJ a.s.

Místo pracoviště Jateční 2884, Opava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník, dělnice - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování (Jateční 2884, Opava)

KO: Jedličková Kamila Mgr., tel.: 702 197 409 - volejte Po 7:00 - 11:00, ÚT + ČT 7:00 - 15:30 hod. a domluvte si osobní schůzku. E-mail:

Požadavky:
- praxi ve výrobě nepožadujeme, vše Vás rádi zaučíme
Nabízíme:
- mzdu od 21 000 Kč, po zaučení možnost navýšení
- půlroční odměny
- zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
- zaměstnavatelem dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodiny
- pouze ranní a odpolední směny: 5.30-13.45, 13.45-22.00
- práce na pracovní smlouvu v kmenovém stavu společnosti na dobu neurčitou

Náplň práce:
Obsluha balící linky, sušárny, etiketování, kontrola hmotnosti, svárů, údajů na etiketách, práce s břemeny, masem, masnými výrobky, obsluha strojního zařízení masné výroby.

Benefity pracovní pozice

  • Naturální výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BIVOJ a.s.

BIVOJ a.s.
Jateční 2884
Opava
74601
IČO: 60793031
aktualizováno před více než rokem